Latarka wielofunkcyjna TS1984
Akumulatorowa lampa robocza TS1938
21.09.2023

Nowe oświetlenie na nowy sezon

W sklepie TIROSS pojawiły się nowe wielofunkcyjne lampy i latarki. Sprawdź:

Weekend Wietnamski
01.08.2023

Weekend Wietnamski na Targu Śniadaniowym

W miniony weekend 29-30.07 uczestniczyliśmy w Targu Śniadaniowym w Warszawie, na którym serwowaliśmy dania kuchni azjatyckiej, przyrządzone w formie live cooking na naszych patelniach i kuchenkach grillowych. Nasze potrawy cieszyły się dużym zainteresowaniem i uznaniem odwiedzających, a całość wydarzenia uświetniał obszerny program artystyczny wietnamskich muzyków i tancerzy. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia na naszym fanpage'u!

28.05.2023

TIROSS sponsorem mistrzostw w badmintonie

TIROSS został dumnym sponsorem Mistrzostw w badmintonie dla Wietnamczyków w Europie, które odbyły się 28 maja w klubie sportowym Lavo pod Warszawą. Udział w turnieju wzięło 148 zawodników z 9 krajów, a zwycięzcom z każdej kategorii TIROSS wręczył nagrody: wentylatory, lampy biurkowe i blendery ręczne. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i cieszymy się, że możemy wspierać pasje i aktywności sportowe!

22.05.2023

Nowe produkty w sklepie TIROSS

W naszym sklepie są dostępne nowe patelnie do naleśników z nieprzywierającą powłoką granitową Greblon i rondle z przykrywką odpowiednie do wszystkich rodzajów kuchenek! Sprawdź: