Aktywne filtry

Kuchenka turystyczna ceramiczna

189,00 zł

Kuchenka turystyczna ceramiczna zasilana niewielką butlą gazową z butanem. Niskie zużycie gazu nieprzekraczające 120 g/h gwarantuje wiele godzin przyrządzania posiłków. Nominalny pobór ciepła: 1,65 kW.

Zestaw: kuchenka turystyczna i butle gazowe

134,00 zł

Zestaw: gazowa kuchenka turystyczna (TS265) i 4 butle gazowe (TS700). Nowoczesna kuchenka turystyczna uruchamiana piezoelektrycznym układem zapłonowym gwarantuje wygodne używanie o każdej porze dnia i nocy nawet w chłodniejszych miesiącach. Jej kompaktowa budowa zamykana w poręcznej walizce umożliwia zapakowanie zarówno na weekendowy jak i tygodniowy wypad. Zasilana kartuszami gazowymi dołączonymi do zestawu zapewnia niskie zużycie gazu nieprzekraczające 160 g/h. W zestawie z 4 butlami tworzy pakiet niezbędny na każdym polu namiotowym oraz poza nim.

Zestaw: kuchenka turystyczna i butle gazowe CRV

153,00 zł

Zestaw: gazowa kuchenka turystyczna (TS265) i 4 butle gazowe z systemem przeciwwybuchowym (TS700B CRV). Wygodna kuchenka turystyczna o niskiej masie i poręcznej budowie sprawdzi się zarówno podczas niewielkiego biwaku, jak i rodzinnych spotkań plenerowych. Dzięki poręcznej obudowie w formie walizki, urządzenie może być łatwo transportowane. W zestawie z 4 kartuszami gazowymi o innowacyjnej budowie zapobiegającej niekontrolowanym eksplozjom gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas kulinarnych eksperymentów na świeżym powietrzu.

Zestaw: kuchenka turystyczna i butle gazowe

205,00 zł

Zestaw: ceramiczna kuchenka turystyczna (TS266) i 4 butle gazowe (TS700). Kompaktowa kuchenka turystyczna z wygodnym piezoelektrycznym zapłonem o stabilnej konstrukcji pozwala uwolnić pełnię kulinarnych umiejętności nawet podczas amatorskiego gotowania. W zestawie z 4 wydajnymi kartuszami gazowymi gwarantującymi pyszne gotowanie przez wiele godzin na każdej z puszek.

Zestaw: kuchenka turystyczna i butle gazowe CRV

205,00 zł

Zestaw: gazowa kuchenka turystyczna (TS266) i 4 butle gazowe z systemem przeciwwybuchowym (TS700B CRV). Poręczna i kompaktowa kuchenka turystyczna wyróżnia się niezwykle stabilną konstrukcją, umożliwiając wygodne korzystanie w nawet mało komfortowych warunkach. Zasilana kartuszami gazowymi CRV z przeciwwybuchową budową, która nie eksploduje nawet jeżeli zbyt wysoka temperatura spowoduje nadmierny wzrost ciśnienia w kartuszu. 

Zestaw do grillowania: dwupalnikowa kuchenka turystyczna, patelnia grillowa

414,00 zł

Zestaw do grillowania: dwupalnikowa kuchenka turystyczna (TS267), patelnia grillowa (TS271). Zestaw kuchenki turystycznej TS267 oraz wygodnej patelni TS271 to podstawowy element wyposażenia każdego miłośnika aktywnego wypoczynku na łonie natury. Wyposażona w dwa niezależne palniki kuchenka umożliwia szybkie gotowanie posiłków. W połączeniu z patelnią grillową, kuchenka pozwala na przygotowanie smacznych i zdrowych dań na świeżym powietrzu, bez konieczności korzystania z tradycyjnego grilla.

Zestaw do grillowania: kuchenka turystyczna, patelnia grillowa i butle gazowe

279,00 zł

Zestaw do grillowania: kuchenka turystyczna (TS265), patelnia grillowa (TS270) i 4 butle gazowe (TS700). Kompaktowa kuchenka turystyczna z wygodnym piezoelektrycznym zapłonem o stabilnej konstrukcji pozwala uwolnić pełnię kulinarnych umiejętności nawet podczas amatorskiego gotowania. Dołączona do zestawu patelnia grillowa z hartowanego aluminium pokryta 4-warstwową powłoką marmurową Quadruple uwydatnia walory smakowe zarówno dań mięsnych, jak i wegetariańskich. W zestawie z 4 wydajnymi kartuszami gazowymi gwarantującymi pyszne gotowanie przez wiele godzin na każdej z puszek.

Zestaw do grillowania: kuchenka turystyczna, patelnia grillowa i butle gazowe CRV

329,00 zł

Zestaw do grillowania: kuchenka turystyczna (TS266), patelnia grillowa (TS270) i butle gazowe z systemem przeciwwybuchowym (TS700B CRV). Kompaktowa kuchenka turystyczna z wygodnym piezoelektrycznym zapłonem o stabilnej konstrukcji pozwala uwolnić pełnię kulinarnych umiejętności nawet podczas amatorskiego gotowania. Dołączona do zestawu patelnia grillowa z hartowanego aluminium pokryta 4-warstwową powłoką marmurową Quadruple uwydatnia walory smakowe zarówno dań mięsnych, jak i wegetariańskich. W zestawie z 4 kartuszami gazowymi o innowacyjnej budowie zapobiegającej niekontrolowanym eksplozjom gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas kulinarnych eksperymentów na świeżym powietrzu.

Zestaw do grillowania: dwupalnikowa kuchenka turystyczna, patelnia grillowa i butle gazowe CRV

439,00 zł

Zestaw do grillowania: dwupalnikowa kuchenka turystyczna (TS267), patelnia grillowa (TS271) i 4 butle gazowe z systemem przeciwwybuchowym (TS700B CRV). Kuchenka wyposażona w regulację mocy palnika oraz wbudowany zapalnik zapewnia wygodne użytkowanie. Dzięki dwóm palnikom, dania mogą być przyrządzane jeszcze szybciej. Dołączona do zestawu aluminiowa patelnia o wymiarach 53 x 28 cm sprawdzi się podczas biwakowania w większym gronie. W zestawie znajdują się 4 kartusze gazowe wyposażone w specjalny system zabezpieczający przed przeciekiem gazu oraz automatyczną blokadę zaworu w przypadku wyłączenia kuchenki lub patelni.