W sklepie internetowym tiross.pl za złożone zamówienie można dokonać płatności w następujący sposób: 

1. Tradycyjny przelew bankowy – Klient dokona wpłaty na podane konto bankowe poprzez wykonanie przelewu na stronie swojego banku lub zleci wykonanie przelewu w odpowiedniej placówce.

TIROSS POLSKA SP. Z O.O.

AL. KRAKOWSKA 118, SĘKOCIN STARY

05-090 RASZYN

ALIOR BANK S.A

Nr konta: PL 37 2490 0005 0000 4600 3080 0849

Kod SWIFT: ALBPPLPWXXX

· W tytule płatności proszę podać dane niezbędne do zrealizowania zamówienia: numer zamówienia oraz imię i nazwisko osoby składającej zamówienie.

· Dane te są niezbędne do zrealizowania zamówienia.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni od daty złożenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane.

2. Płatność przy pomocy BLIK.


Aby korzystać z płatności BLIK, wystarczy posiadać rachunek w jednym z banków obsługujących ten sposób płatności i aplikację mobilną banku.

* Aby dokonać płatności internetowej za pomocą BLIK, należy:

* Na stronie płatności wybrać metodę BLIK.

* Wygenerować 6-cyfrowy kod BLIK w aplikacji mobilnej (analogicznie do płacenia w sklepie stacjonarnym).

Przepisać otrzymany numer do okienka na stronie internetowej www.tiross.pl

Zatwierdzić transakcję na stronie.

Potwierdzić operację w aplikacji mobilnej banku.

3. Płatność za pobraniem

Opłacasz swoje zamówienie, dopiero gdy kurier dostarczy je pod wskazany przez Ciebie adres. Dzięki temu, przed opłatą, możesz sprawdzić przesyłkę i stan sprzętu, który Ci wysłaliśmy. Pamiętaj, żeby przygotować pieniądze dla kuriera. W innym wypadku nie będzie mógł wydać Ci przesyłki!

4. Płatność kartą płatniczą lub online

Autoryzacji płatności online i kartą płatniczą dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online PRZELEW24.PL. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji. Płatności on-line w naszym sklepie internetowym są dokonywane za pośrednictwem DialCom24 Sp. z o.o., który gwarantuje bezpieczeństwo płatności w ramach platformy przelewy24.pl. Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych.

Ważne! 

Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności online lub kartą płatniczą są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego.