Aktywne filtry

Zestaw do grillowania: kuchenka turystyczna, patelnia grillowa i butle gazowe

279,00 zł

Zestaw do grillowania: kuchenka turystyczna (TS265), patelnia grillowa (TS270) i 4 butle gazowe (TS700). Kompaktowa kuchenka turystyczna z wygodnym piezoelektrycznym zapłonem o stabilnej konstrukcji pozwala uwolnić pełnię kulinarnych umiejętności nawet podczas amatorskiego gotowania. Dołączona do zestawu patelnia grillowa z hartowanego aluminium pokryta 4-warstwową powłoką marmurową Quadruple uwydatnia walory smakowe zarówno dań mięsnych, jak i wegetariańskich. W zestawie z 4 wydajnymi kartuszami gazowymi gwarantującymi pyszne gotowanie przez wiele godzin na każdej z puszek.

Zestaw do grillowania: kuchenka turystyczna, patelnia grillowa i butle gazowe CRV

329,00 zł

Zestaw do grillowania: kuchenka turystyczna (TS266), patelnia grillowa (TS270) i butle gazowe z systemem przeciwwybuchowym (TS700B CRV). Kompaktowa kuchenka turystyczna z wygodnym piezoelektrycznym zapłonem o stabilnej konstrukcji pozwala uwolnić pełnię kulinarnych umiejętności nawet podczas amatorskiego gotowania. Dołączona do zestawu patelnia grillowa z hartowanego aluminium pokryta 4-warstwową powłoką marmurową Quadruple uwydatnia walory smakowe zarówno dań mięsnych, jak i wegetariańskich. W zestawie z 4 kartuszami gazowymi o innowacyjnej budowie zapobiegającej niekontrolowanym eksplozjom gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas kulinarnych eksperymentów na świeżym powietrzu.

Zestaw do grillowania: dwupalnikowa kuchenka turystyczna, patelnia grillowa

414,00 zł

Zestaw do grillowania: dwupalnikowa kuchenka turystyczna (TS267), patelnia grillowa (TS271). Zestaw kuchenki turystycznej TS267 oraz wygodnej patelni TS271 to podstawowy element wyposażenia każdego miłośnika aktywnego wypoczynku na łonie natury. Wyposażona w dwa niezależne palniki kuchenka umożliwia szybkie gotowanie posiłków. W połączeniu z patelnią grillową, kuchenka pozwala na przygotowanie smacznych i zdrowych dań na świeżym powietrzu, bez konieczności korzystania z tradycyjnego grilla.

Zestaw do grillowania: dwupalnikowa kuchenka turystyczna, patelnia grillowa i butle gazowe CRV

439,00 zł

Zestaw do grillowania: dwupalnikowa kuchenka turystyczna (TS267), patelnia grillowa (TS271) i 4 butle gazowe z systemem przeciwwybuchowym (TS700B CRV). Kuchenka wyposażona w regulację mocy palnika oraz wbudowany zapalnik zapewnia wygodne użytkowanie. Dzięki dwóm palnikom, dania mogą być przyrządzane jeszcze szybciej. Dołączona do zestawu aluminiowa patelnia o wymiarach 53 x 28 cm sprawdzi się podczas biwakowania w większym gronie. W zestawie znajdują się 4 kartusze gazowe wyposażone w specjalny system zabezpieczający przed przeciekiem gazu oraz automatyczną blokadę zaworu w przypadku wyłączenia kuchenki lub patelni.