O nas

W firmowym sklepie Tiross.pl szybko i sprawnie zamówią Państwo produkty z kategorii: Oświetlenie, AGD i Produkty zasilane gazem. Szeroka dostępność towarów, fachowy serwis, starannie zapakowany towar do wysyłki to standardy naszego sklepu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu komfort i satysfakcję z naszych produktów i usług. W przypadku, gdy potrzebują Państwo pomocy, nasz Dział Obsługi Klienta oraz nasz Serwis są zawsze do dyspozycji. Salon sprzedaży i magazyn TIROSS mieszczą się tuż przy głównej drodze S7, 2 minuty jazdy od Centrum Handlowego Janki pod Warszawą. Dzięki temu dostawy i obsługa są bardzo szybkie.


O firmie

Marka TIROSS powstała w Polsce w 2004 r. Od tego czasu jest stale obecna na rynku europejskim, oferując nowoczesne, niezawodne i funkcjonalne sprzęty. Specjalizujemy się głównie w oświetleniu, sprzęcie AGD oraz w przenośnych produktach zasilanych gazem. W naszym sklepie znajdą Państwo bogaty wybór lamp biurkowych, lamp warsztatowych, wszelkiego rodzaju latarki i profesjonalne, przenośne oświetlenie. Wśród produktów AGD – elektryczne czajniki, miksery, tostery, suszarki, golarki a także patelnie, garnki i wiele innych przydatnych w domu produktów. Osobną, przydatną w turystyce grupą są sprzęty zasilane gazem. Wśród nich mogą Państwo znaleźć różne typy kuchenek gazowych, palników oraz kartusze gazowe do ich zasilania. Wszystkie produkty TIROSS oferowane są w bardzo przystępnych cenach i zaprojektowane zostały z myślą o praktyczności i komforcie użytkowania.

Zapraszamy do zakupów!

Całym sercem dla Klienta

Jesteśmy oddani naszym Klientom, którzy zawsze mogą liczyć na naszą pomoc. Wystarczy skontaktować się mailowo: sklep@tiross.pl

lub zadzwonić:

Tel.: 22 759 60 88 | Kom.: 733 448 844