O nas
Marka TIROSS została założona i zarejestrowana w Polsce w 2004 r.
Od tego czasu jest stale obecna na rynku europejskim oferując nowoczesne, niezawodne i funkcjonalne sprzęty. Specjalizujemy się głównie w oświetleniu i sprzęcie AGD. Na naszej stronie znajdziecie Państwo np. lampki biurkowe, lampy warsztatowe, latarki, elektryczne czajniki, miksery, tostery, suszarki, golarki, oraz patelnie, garnki i wiele innych przydatnych produktów. Wszystkie nasze modele oferowane są w bardzo przystępnych cenach i wszystkie zaprojektowane zostały z myślą o praktyczności i komforcie użytkowania.

Dokładamy wszelkich starań aby usatysfakcjonować naszych Klientów. Dbamy o wysoką jakość naszych usług i aby nasze produkty spełniały Państwa oczekiwania. W przypadku gdy potrzebujecie Państwo pomocy, nasz zespół obsługi klienta oraz nasi serwisanci są zawsze do dyspozycji. Nasz salon sprzedaży mieści się tuż przy głównej drodze S7, 2 minuty jazdy od Centrum Handlowego Janki co gwarantuje szybką dostawę i obsługę nie tylko w obrębie Warszawy.
Całym sercem dla Klienta
Jesteśmy oddani naszym Klientom,
którzy zawsze mogą liczyć na naszą pomoc.
Wystarczy skontaktować się
mailowo: sklep@tiross.pl
lub zadzwonić
Tel.: 22 759 60 88
Kom.: 733 448 844
Nasze produkty objęte są
2 letnią gwarancją
Uwaga
Pomimo obecnej sytuacji związanej z pandemią, dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu usługę najwyższej jakości. Podejmujemy także wszelkie kroki, aby zapewnić Państwu i naszym pracownikom bezpieczeństwo. Prosimy jednak o wyrozumiałość w tej szczególnie trudnej sytuacji.
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta